x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

REGAL 32R604H 32 UYDU ALICILI TV

Ürün Kodu : 8698902763356
Barkod Kodu : 8698902763356
3.499,00 TL
3.464,01 TL
%1 İndirim (Havale Fiyatı)
Ücretsiz Kargo

Kaliteli ve yeni elektrikli ev aletleri teknolojilerini bütçe dostu fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen Regal, güçlü donanıma sahip televizyon modelleriyle büyük ilgi görüyor. Gelişmiş teknik özellikleriyle dikkat çeken modeller arasında yer alan Regal 32R604H 32" 80 Ekran Uydu Alıcılı HD LED TV, geleneksel televizyon izleme deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor.

Sinema salonu, konser alanı ya da spor salonlarının atmosferini yaşam alanlarınıza taşıyan ürün, üstün görüntü ve ses performansı sunuyor. Kullanıcıların bir LED TV ile ilgili tüm beklentilerini karşılayan cihaz, bağlantı seçenekleri sayesinde dilediğiniz içeriği takip edebileceğiniz bir ekrana dönüşüyor.

Üstün Performanslı LED Teknolojisiyle Tanışın

Mağaza tabelaları ve reklam panoları gibi açık havada fark edilmesi güç görüntüleri detaylı şekilde görülebilecek parlaklıkta yansıtan LED ekranlar, Regal ile evinize kadar geliyor. Bir projektörden bile daha yüksek kontrast oranı sunan Regal 32R604H LED televizyon, yüksek çözünürlüğüyle izlediğiniz içerikteki en ince detayları fark etmenizi mümkün kılıyor. Kendi tercihlerinize uygun ışık ve kontrast ayarlarına izin veren model, yaşam alanlarınıza en doğal ve canlı renkleri taşıyor. Kesintisiz kullanıcı deneyimini mümkün kılan teknik özelliklerle büyük beğeni kazanan cihaz ideal boyutu sayesinde mutfak, çocuk odası, oturma odası ve iş yeri gibi alanlarda da sıkça tercih ediliyor.

Etkileyici Görüntü Deneyimi

Modelde Mega Dinamik Kontrast ve High Motion Rate gibi ileri görüntü teknolojileri bulunuyor. Sahneleri daha net, derin ve canlı şekilde izlemenizi sağlayan Mega Dinamik Kontrast, en koyu ve en açık renk arasındaki farkı belirliyor ve maksimum değere yükseltiyor. Birçok medya formatını destekleyen ürün, en sevdiğiniz içerikleri en iyi görüntü kalitesiyle takip etmenize olanak sağlıyor.

Televizyondaki Regal patentli Real Vision Görüntü İyileştirme Teknolojisi takip ettiğiniz görüntüleri geleneksel ekran teknolojilerinden çok daha net ve canlı şekilde görmenizi mümkün kılıyor. Ekrana iyileştirilmiş olarak yansıyan görüntü, televizyon izleme deneyiminizi üst seviyeye çıkarıyor.

Dünyaya Açılan Pencere

Regal 32R604H modelinde HD çözünürlüğe sahip dahili bir uydu alıcıya yer veriliyor. Uydudaki açık kanallara ekstra kutu, kablo ve kumanda olmaksızın ulaşmanızı sağlayan alıcı sayesinde eviniz daha düzenli görünüyor. Dünyaya açılan pencere olarak nitelendirilen uydu alıcılarla film, müzik, dizi ve spor kanallarına ulaşmanız için televizyon kumandanız yeterli oluyor. Ürün içeriğinde bulunan kumanda kullanıcı deneyimini pratik hâle getirmek üzere tasarlanıyor.

Neden Regal Uydu Alıcılı HD LED TV Tercih Edilmeli?

  • Model, LED teknolojisiyle gözünüzü yormayan parlaklıkta net ve canlı görüntü kalitesi sunuyor.
  • Ürün bağlantı noktaları sayesinde dilediğiniz içeriği büyük ekranda izlemenize aracılık ediyor.
  • 1366 x 768 piksel HD çözünürlük kalitesi sunan Regal 32R604H içerikleri doğal ve tüm ayrıntıları fark edilir şekilde ekrana yansıtıyor.
  • Cihazın dahili uydu alıcısı yaşam alanlarınızdaki kablo, kumanda ve kutu karmaşasına son veriyor.
  • Televizyon güç tasarruf modu ve 0.5 W stand-by güç tüketimi sayesinde hem bütçenize hem de doğanın korunmasına katkıda bulunuyor.

Regal Uydu Alıcılı HD LED TV Bağlantı Seçenekleri

  • HDMI bağlantı: İki adet
  • USB bağlantı: Bir adet
  • PC girişi: Var
  • Uydu RF girişi: Var
  • RF girişi( Karasal/Kablo): Var

Televizyon seçiminde teknik donanım kadar tasarım özellikleri de dikkate alınıyor. Regal 32R604H, şık tasarımıyla yaşam alanlarına modern bir atmosfer kazandırıyor. İnce çerçevesiyle ekran alanını üst seviyeye çıkaran televizyon, sadece görüntüye odaklanmanızı sağlıyor. Modelin standı soundbar benzeri televizyon aksesuarlarını, ekranı kapatmadan kullanabilmenize yardımcı oluyor. Sevdiğiniz içerikleri en iyi görüntü kalitesinde sunmayı hedefleyen ürün, sizleri hem işitsel hem de görsel bir şölene davet ediyor.


Regal 32R604H 32" 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd LED Tv
Regal 32R604H 32" UYDU ALICILI TV
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.