x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

SAMSUNG AR18BXCAAWK 18000 KLİMA SETİ

Ürün Kodu : SAMSUNG AR18BXCAAWK 18000
Barkod Kodu : SAMSUNG AR18BXCAAWK 18000
19.999,00 TL
19.799,01 TL
%1 İndirim (Havale Fiyatı)
Ücretsiz Kargo

Samsung AR18BXCAAWK/SK Premium Plus WindFree 18000 BTU A++ Beyaz Inverter Duvar Tipi Klima

WindFree™ Rüzgarsız Serinlik Teknolojisi
WindFree™ Rüzgarsız Serinlik Teknolojisi
Yapay Zeka Soğutma
Yapay Zeka Soğutma
Tri-Care Filtre
Tri-Care Filtre
Akıllı Göz
Akıllı Göz
Rüzgarsız serinliğin keyfini çıkarın
WİNDFREE™ RÜZGARSIZ SERİNLİK
WindFree™ Soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı 23.000 mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce** dağıtırak “durgun hava*” ortamı yaratır, böylece cildinizde rahatsız edici soğuk rüzgar hissi oluşturmaz. Sevdiklerinizin konforu maksimum olur.
Rüzgarsız serinliğin keyfini çıkarın
* Mikro deliklerden hava 0.15 m/s'nin altında üflenir. ASHRAE (Amerikan Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Mühendisleri Derneği) “Durgun Hava”yı soğuk hava akımlarının bulunmadığı, kullanıcıların rüzgarı hissetmediği hava olarak tanımlar.
** AR12TXCAAWKNEU modeli üzerinde test edilmiştir. WindFree™ modu, Samsung’un geleneksel modeline kıyasla (26 dB) sadece 23 dB gürültü üretir.
Enerji tüketimini %77'ye kadar* azaltır.
WİNDFREE™ SOĞUTMA (ENERJİ TASARRUFU)
Enerji verimliliği yüksek WindFree™ Soğutma ile her gün tasarruf edin. Klimanız WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla % 77'ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketir*. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabilirsiniz.
* Hızlı Soğutma modunun WindFree™ Soğutma moduna karşı güç tüketimine dayalı olarak AR07T9170HA3 modeli üzerinde test edilmiştir.
//media.flixcar.com/f360cdn/Samsung-65136754-tr-feature-wind-free-ar-9500t-232804446--FB_TYPE_C_JPG-.jpg
Akıllı yaşamın keyfini çıkarın
YAPAY ZEKA (AI) İLE OTOMATİK SOĞUTMA
Yapay Zeka ile Otomatik Soğutma özelliği sayesinde akıllı yaşamın keyfini çıkarın*. Oda koşullarını ve kullanım alışkanlıklarını analiz eder.** Optimum koşulları korumak için tercih ettiğiniz sıcaklık seviyesine göre en uygun modlar arasında geçiş yapar.
Akıllı yaşamın keyfini çıkarın
* Wi-Fi bağlantısı ve Samsung hesabı gereklidir.
** Kullanıcı tercihleri ve kullanım alışkanlıklarını içeren verileri kaydederek en kullanışlı seçenekleri tahmin eder.
Gürültüyü ve enerji tüketimini azaltır
DİJİTAL İNVERTER BOOST
Yüksek enerji verimliliğine sahip Dijital İnverter Boost teknolojisi ile her gün tasarruf edin. İstenilen sıcaklığı, daha az dalgalanma ile korur. Sahip olduğu Neodimiyum mıknatıslar ve İkiz Tüplü Susturucu sayesinde verimli ve sessiz bir şekilde çalışır ve çok daha uzun bir kullanım ömrü sunar. Ve enerji tüketimini %73’e kadar azaltır*.
Gürültüyü ve enerji tüketimini azaltır
* Samsung'un klasik modeli AQ09TSLXEA ile karşılaştırmalı olarak AR09TXCAAWKNEU modelinde test edilmiştir.
WindFree™ sessizliğini yaşayın
WİNDFREE™ İYİ UYKU MODU
WindFree™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uykunuz için ideal şartları yaratır. WindFree™ Soğutma modunun sıcaklık kontrolü ile hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin ve rahat bir şekilde uyumanıza ve tamamen yenilenmiş uyanmanıza yardımcı olur.
WindFree™ sessizliğini yaşayın
  • Akıllı Göz ile tasarruf yeniden tanımlanıyor
    Odanızda olsanız da olmasanız da odanızı verimli soğutun. Akıllı Göz 20 dakika* sonra herhangi bir hareket olup olmadığını tespit eder ve enerji tasarrufu sağlamak için otomatik olarak WindFree™ moduna geçer. Ayrıca, tamamen tercihinize bağlı olarak size doğru hava üflemesini veya bulunduğunuz odada nereye giderseniz gidin hava üflemesinin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.
    this_carousel_feature_title_1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.