Alışveriş Sepetim

SAMSUNG DW60M5052FW/TR 5 PROG. BEYAZ BULAŞIK MAK.

Fiyat:
9.299,00 TL
Havale / EFT:
9.206,01 TL
1.549,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Samsung DW60M5052FW/TR A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Samsung A+ 5 programlı bulaşık makinesi, mutfakta temizlik için geçirdiğiniz süreyi uzatan ve hiç bitmeyen dağ gibi bulaşık derdine son veriyor. Mutfakta harcadığınız kıymetli zamanın, size ve sevdiklerinize kalması için Samsung, A+ enerji sınıfına mensup 5 programlı bulaşık makinesini üretiyor. Samsung'un mükemmel özelliklerle donattığı 13 kişilik bulaşık makinesiyle kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabiliyorsunuz. Samsung bulaşık makinesi, hiçbir zaman elde yıkamayla aynı hijyeni elde edemeyeceğiniz yüksek sıcaklıklarla bulaşıklarınızı yıkıyor, bakteri ve mikroplardan arındırarak hijyen sağlıyor.

Hayatınızı Kolaylaştıran Teknoloji

??Samsung DW60M5052FW/TR A+ 5 programlı bulaşık makinesi, elektrik sarfiyatında tutumlu olan A+ enerji sınıfına mensup bulunuyor. Eco, Yoğun, Hassas, Express 60 programlarıyla narin yemek takımlarınızı, yoğun yağlı ve kirli bulaşıklarınızı ekonomik programlarla yıkayabiliyorsunuz. Samsung bulaşık makinesi, birçok fonksiyon ve program seçeneği sunuyor. Bulaşık makinenizi bulunduğunuz andan hariç farklı bir zamanda başlatmak için Gecikmeli Başlangıç fonksiyonunu devreye sokabiliyorsunuz. Artık bulaşık makinenizi çalıştırmak için ağzına kadar dolmasını beklemenize gerek kalmıyor. Yarım Yük programıyla ufak tefek bulaşıklarınızı sadece alt sepete yerleştirerek daha az enerji ve suyla dilediğiniz zaman makinenizi çalıştırabiliyorsunuz. Böylece ufak tefek bulaşıklarınızı bekletmenize gerek kalmıyor. Bulaşık makinenizin iç yüksekliğini esnek ve ayarlanabilir sepetleri sayesinde genişletme ve veya daraltma imkanınız bulunuyor. Makinenin alt kısmına uzun ve geniş kapları yerleştirebilmek için üst rafı 5 cm'ye kadar yükseltebiliyor veya alçaltabiliyorsunuz. Çeşitli boyutlara sahip bulaşıklarınızı alt kısımda daha fazla alan açarak rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz. 60 dakikalık Hızlı Yıkama fonksiyonu, bulaşıklarınızı daha hızlı yıkıyor ve kurutuyor. Aşırı kirli olmayan ve yoğun yıkama gerektirmeyen çatal bıçak takımları, bardaklar ve tabaklar, 60 dakikada yıkama ve kurutma döngüsünü tamamlayan Hızlı Yıkama fonksiyonuyla yıkanıyor ve kurutuluyor. Böylelikle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlanıyor. Makinenizde bulunan Sanitizing fonksiyonu ile özellikle bebeğiniz için kullandığınız bulaşıklarınız sterilize ediliyor ve derinlemesine hijyen sağlanıyor. Çocuk Kilidi özelliği ile çocuklarınızın güvenliği sağlanıyor. Hijyen seçeneği sayesinde, bulaşıklarınızı bakteri ve mikroplardan arındırabiliyor ve derinlemesine hijyen sağlayabiliyorsunuz. Bunu yapmak için belli başlı programları etkinleştiriyor, su sıcaklığını 70 dereceye kadar yükselterek ve son durulama süresini uzatarak pırıl pırıl yıkanmış ve hijyen sağlanmış yemek takımlarınızı güvenle kullanabiliyorsunuz. Bulaşık makinenizde olası su hasarlarına karşı Sızıntı Sensörü ve Aqua Stop özelliği bulunuyor. Bulaşıklarınızı elinizde yıkarken asla elde edemeyeceğiniz hijyeni, Samsung bulaşık makinesiyle sağlayabiliyorsunuz. 60-70 dereceye ulaşan su sıcaklığıyla tüm donmuş ve katı yağları akışkan yağlara dönüştürülüyor. Bulaşıklarınızda gözle görülen kiri temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda yüksek sıcaklıkta suyla yıkanan bulaşıklar mikrolardan ve bakterilerden arındırılıyor. Günlük yaşantınızın önemli bir kısmını kaplayan bulaşık yıkama derdine son vererek üzerinizdeki iş yükünü azaltıyor ve size büyük bir konfor sunuyor.

Önemli Teknik Özellikler ve Özel Nitelikler

Program Sayısı: 5 Program Kapasite / Kişi: 13 Kişilik Enerji Verimlilik Sınıfı: A+ Enerji Sınıfı Özel Nitelikler: Yarım Yük, Gecikmeli Başlangıç, Multi-in 1, Çocuk Kilidi, Aqua Stop, Sızıntı Sensörü, Sanitize, Hijyen Gürültü Emisyonu: 48 dB

Bir Dünya Markası Olarak Samsung

Merkezi Güney Kore'de bulunan elektronik lideri Samsung, 1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulmuştur. 90'lı yıllardan bu yana süratle büyüyen Samsung, elektronik ürün imalatında yakaladığı büyük başarıyla tüm dünyada teknoloji sektörünün lideri olarak gösterilmektedir. Tüm dünyadaki en iyi küresel 10 markadan biri olarak derecelendirilen Samsung, dünyanın ilk evrensel Flash Depolama Birimini, ilk Cinema LED ekranını, ilk çift taraflı kavise sahip ekranını tasarlamak ve üretmek gibi birçok ilke de imza atmıştır.


Enerji Sınıfı: A+
Ses Seviyesi (dB): 48
Program Sayısı: 5 Programlama
Kapasite: 13 Kişi
Diğer Özellikler
Stok Kodu8801643467685
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar
8801643467685

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.