Alışveriş Sepetim

SAMSUNG RL4353FBASL/TR473 LT NOFROST BUZDOLABI

Fiyat:
16.169,00 TL
Havale / EFT:
16.007,31 TL
2.694,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Ayrıntılar* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Üstün soğutma teknolojilerini son derece verimli tüketim özellikleri ve zarif cihaz tasarımıyla bir araya getiren Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt No Frost Buzdolabı, tüm beklentileri kolayca karşılamayı başarıyor. Gelişmiş dijital inverter teknolojisi ile sessiz ve güçlü bir çalışma performansı sergileyen buzdolabı modeli, verimli enerji tüketim özellikleri ile de kullanışlılığını artırıyor. Aydınlatma aparatı veya havalandırma kanalı gibi yer kaplayan parçaları iç bölmeden ayıran ve son derece basit iç duvar tasarımı geliştiren Samsung, kullanılabilir hacmi maksimum düzeye çıkarıyor. Tüm detayların daha konforlu kullanım imkânı yaratmak için geliştirildiği RL4353FBASL/TR 473 Lt No Frost Buzdolabı ile baştan sona ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Konforlu ve Keyifli Kullanım İmkânı 

  • Enerjiyi korumaya, sera gazlarını azaltmaya ve kullanıcıların elektrik maliyetini düşürmeye büyük önem veren Samsung, bu yeni buzdolabı ile geleneksel modellerden %20 daha az enerji tüketiyor. Yiyeceklerinizi, bütçenizi ve çevreyi aynı anda korumak için geliştirilmiş bu tasarıma sahip olabilir, hem tasarruflu hem de konforlu kullanım imkânı bulabilirsiniz. 
  • Sıcaklığı iç ortamın nem seviyesine göre hassas şekilde ayarlayan dijital inverter kompresörler, devamlı olarak çalışan ve duran geleneksel kompresörlere oranla çok daha güçlü, dayanıklı ve tasarruflu bir performans sunuyor. Kişisel kullanım tercihlerinize göre bir sabit sıcaklık düzeyi belirleyen ve bu sıcaklık düzeyini koruyarak büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlayan gelişmiş kompresör teknolojisi, daha az sürtünme noktası ile aşınma ve yıpranmayı azaltarak çalışma performansını daha sessiz ve dayanıklı kılıyor. 
  • Üst düzey verimlilik için akıllı soğutma performansı sunan Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt No Frost Buzdolabı, Akıllı Sensör Sistemi olarak adlandırılan bu özellik sayesinde soğutma performansını optimize ediyor. Buzdolabının içerisindeki nem seviyesini, bulunduğu ortamın sıcaklık düzeyini ve sizin kullanım alışkanlıklarınızı izleyen 5 farklı sensöre sahip olan buzdolabı tasarımı, soğutma performansını bu etmenlere göre ayarlayarak yiyeceklerinizin mükemmel tazelikte kalmasını ve elektrik faturanızın daha küçük tutarlarda olmasını sağlıyor. 
  • Dört farklı şekilde ayarlanabilen kapı cepleri ile saklama alanınızı kontrol etme şansı yaratan Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt No Frost Buzdolabı modeli, geleneksel tasarımlara oranla çok daha konforlu kullanım seçenekleri sunuyor. 
  • İç kısmın her iki tarafında yer alan LED aydınlatma sistemi, geleneksel ampullere göre çok daha az ısı yayarak iç ortamın soğuk kalmasına yardım ediyor. Aynı zamanda oldukça parlak ve doğal bir aydınlık yaratan LED sistemler ile çok daha rahat görüntüleme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. 

Geniş Saklama Alanları, Düşük Enerji Tüketimi 

Ürün Tipi: Çift Kapılı 
Enerji Sınıfı: - 
Soğutucu Bölme Kapasitesi: 303 Lt 
Dondurucu Bölme Kapasitesi: 132 Lt  
Ses Seviyesi: 41 dB 
Yıllık Enerji Tüketimi: 296 kWh 
Ürün Boyutları (YxGxD): 185 x 70 x 69 cm 

Teknoloji Pazarının Lider Markası 

Tasarımlarını kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştiren Samsung, insan yaşamını iyileştirmeye ve kolaylaştırmaya büyük önem veriyor. Ürünlerinde daima kaliteli materyallere yer veren ve bu sayede uzun ömürlü tasarımlara imza atan lider teknoloji markası, kullanıcıların en çok güvendiği markalardan biri olmayı başarıyor. Bu alanda aldığı sayısız prestijli ödül ile güvenilirliğini kanıtlayan öncü marka, satışa sunduğu her yeni ürün ile teknoloji pazarına adeta yön veriyor. 

Ayrıcalıklı Kullanım İmkânları

Glossy Deco raf tasarımı, mavi LED bilgi ekranı, şık aydınlatma sistemleri ve daha pek çok gelişmiş tasarım özelliği ile baştan sona ayrıcalıklı bir modele dönüşen Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt No Frost Buzdolabı, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılıyor. Siz de bu gelişmiş model ile sıra dışı bir deneyim yaşayabilir, konforlu kullanım seçeneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. 

 


 
Yeni nesil Samsung Buzdolapları sadece bütçenizi değil çevreyi de korumak üzere tasarlanmaktadır. Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt NoFrost Buzdolabı geleneksel modellere kıyasla elektrikten %20 tasarruf etmenizi sağlar. Yüksek orand tasarrufu yaptığı bilinen invertör kompresör ve akıllı sensörlü LED aydınlatlamalar gibi enerji verimliliği sağlayan teknolojiler kullanılarak enerji tüketimi en aza indirgenmektedir. Böylece sera gazları azalarak hem çevre korunmuş hem de elektrik faturanız düşmüş olur. Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt NoFrost Buzdolabı tasarruf yapmayı sevenler ve çevreci, duyarlı tüketiciler için ideal bir seçimdir.

Soğutma performansını en verimli seviyede tutmak için tasarlanan Akıllı Sensör Sistemi; ortam sıcaklığını, dolap içindeki nem seviyesini, açılıp kapanma sıklığını takip etmek ve bu verilere uygun soğutma ayarlarını yapmak için beş sensörden yardım alan alan bir teknolojidir. Bu sistem sayesinde gıdalar en uygun sıcaklık ortamında muhafaza edilerek vitamin değerleri korunur. Yine bu sensörden birisi de kapı açık kaldığında öterek kullanıcıyı uyarır.

Samsung RL4353FBASL/TR özellikleri arasında geniş iç kullanım alanı dikkat çekmektedir. Geleneksel buzdolaplarında iç kullanım alanını daraltan ve hatta kullanım alanını kullanışsız hale getiren büyük aydınlatma yerleşkeleri, havalandırma panelleri yeni nesil Samsung Buzdolapları ile sorun olmaktan çıkar. Buzdolaplarının kullanım alanları Sade İç Duvar Tasarımı adı verilen akıllı bir yerleştirme ile geniş ve kullanışlı bir hale getirilir. Multi Flow (çoklu akış kanalları) havalandırmalar ve LED aydınlatma iç mekandan tasarruf sağlayacak şekilde yerleştirilmektedir. Böylece dolap kapasitesi artmakta, kullanışlı bir alan sağlanmaktadır.

Geleneksel buzdolaplarının kapağı açıldığı zaman soğuk hava dışarı çıkar, sıcak hava ise içeri girer ve soğukluk seviyesi düşer. Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt NoFrost Buzdolabı ise Multi Flow özelliği ile üretilir. Dolabın kapağı açıldığı anda sıcaklığın yükselmesini engellemek için her rafın üzerindeki küçük havalandırmalarla Multi Flow özelliği devreye girer. Aynı anda tüm iç mekana eşit olarak yayılan soğuk hava sayesinde dolap kapağını sık açmak gıdaların tazeliğini etkilemediği gibi değişmeyen ortam sıcaklığı sayesinde enerjiden tasarruf edilmiş olur.

Samsung buzdolabının kapak rafları hareket ettirilebilir. Böylece farklı boy ve hacimdeki içecek şişelerini buzdolabınıza sığdırmak Samsung RL4353FBASL/TR 473 Lt NoFrost Buzdolabı ile sorun olmaktan çıkar. Derin bölme kısmı büyük içecek kutularını veya şişelerini koymak için ideal olduğu gibi daha uzun şişeleri sığdırmak için bölme aşağı yukarıya hareket ettirilerek bölmeler arasındaki mesafe ayarlanabilir. Diğer 3 bölme de kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak dört yöne; aşağı yukarı, sağa sola hareket ettirilebilir.

Samsung RL4353FBASL/TR özellikleri arasında LED aydınlatma dikkat çekmektedir. LED aydınlatma buzdolabının iç kısmında sağ ve sol tarafta yer alır. Parlak, doğal ve net bir görüntü sağlayarak dolabın içinde yer alan tüm gıdaların kolayca görülmesini sağlar. Aydınlatmanın LED seçilmesi ile ışığın daha az ısı yayması, böylece dolap içi sıcaklık seviyesinin düşmemesi hedeflenir. Yeni nesil Samsung Buzdolabı teknolojinin en son imkanlarını kullanırken estetik detaylarla da göz zevkine hitap etmektedir. Dolabın iç tasarımında kullanılan dekoratif parlak raflar muadillerinde bulunmayan bir çekiciliğe sahiptir. Samsung Buzdolapları hem iç hem de dış tasarımıyla mutfağınıza şıklık katar. Hijyenik koku giderici özelliği sayesinde yiyeceğin aroması korunarak, istenmeyen kokular emilir.

Çalışıp duran eski tip kompresörlerin aksine Samsung Digital İnvertör Kompresör akıllı ayarlamalar yaparak en verimli enerji tüketimi sağlar. Geleneksel buzdolaplarına kıyasla Samsung RL4353FBASL/TR fiyatı ile de dikkat çekmekte, geniş bir tüketici kitlesine hitap eden uygun fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

 

Teslimat/İade/Değişim Bilgiler

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu8806085840331
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar
8806085840331

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.