Alışveriş Sepetim

SAMSUNG WW80T4020 CE/AH 8 KG ÇAMASIR MAKINESI

Fiyat:
6.999,00 TL
Havale / EFT:
6.929,01 TL
1.166,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Ayrıntılar

Samsung WW4000T WW80T4020CE/AH 1200 Devir 8 KG Çamaşır Makinesi


İleri Teknoloji

Dijital invertör teknolojisi ile ortaya çıkan dayanıklı performans özelliği gösteren ileri teknoloji bir çamaşır makinesidir. Yüksek enerji sarfiyatı yapmayarak tasarrufu kullanım dönemi yaşayabileceğiniz on yıl garantili bir sistem aygıtı olarak tercih edilir.


Konfor Deneyimi

Rahat temizleme olanağı sunarak çamaşır makinesi ve çamaşırlarınızı yüzde 99.9 temizleme güvenliği sunar. Kokuya neden olan aparatları büyük ölçüde temiz ve sağlıklı bir kullanım avantajı sağlar. Suda bekletmeden yüksek hızda sıkma, yıkama ve kurulama işlemlerini sağlıklı ve temiz bir şekilde yerine getirir.


Tasarım Kalitesi

Otomatik bir temizleme deneyimi yaşayabileceğiniz bu cihaz kalıntıları tamamen temizleyerek deterjan israfına son verir. Deterjan çekmecesi temizleme görevinden de kurtulabileceğiniz özel tasarım aygıtı bir cihazdır. Su fışkırtma sistemi sayesinde çekmeceniz herhangi bir kalıntı bırakmadan tümüyle deterjandan arındırılır.Hijyenik Kullanım

Gözünüze hoş görünmeyen sabun atakları azalarak daha hijyenik bir şekilde temizlenir. Yıkama ve sıkma sorunu yaşamadan sessiz bir şekilde çalışan bu makine gürültü kirliliği oluşturmadan rahat ve güvenli bir yıkama deneyimi sunar.


Kompakt Yapı

Düşük ses seviyesi ile kalabalık ortamlarda bile güvenli bir şekilde çalışabileceğiniz tasarım kalitesi yüksek bir temizleme cihazı olarak tercih edilir.


Yüksek Performans Gücü

Tüm kumaş ve çamaşırlarınızı ilk günkü tazeliği ile kullanabileceğiniz tasarruflu, sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşayabileceğiniz performans düzeyi yüksek ergonomik yapı özelliği gösteren bir makinedir.

 

Ürün Detayları

Dijital İnvertör Teknolojisi
StayClean Çekmecesi
Dayanıklı performans
DİJİTAL İNVERTÖR TEKNOLOJİSİ
Dijital İnvertör Teknolojisi daha sessiz ve güçlü bir performans için güçlü mıknatıslar kullanır, fakat Üniversal bir Motordan daha az enerji tüketir. Fırça kullanımını ortadan kaldırarak, 10 yıl garanti ile desteklenen** olağanüstü dayanıklılık* sağlar.
* Genel olarak, yıkama ve sıkma programlarındaki gürültü düşüş seviyesi sırasıyla 5dBA ve 3dBA?dır. Veriler; Dijital İnvertör Motorlu F500 8 kg 1400 devir WF80F5E5P4W modeli ile Üniversal Motorlu Vistula 8 kg 1400 devir WF1804WPC modelinin ERP etiketlerine dayanmaktadır.
** Almanya Elektrik, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Derneği (Verband Deutscher Elektrotechniker ? VDE) tarafından verilen 23 yıl dayanıklılık belgesini almaya hak kazanmıştır. Gerçek kullanım ömrü kullanım koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Kusursuz Temizlik
KAZAN TEMİZLİĞİ
Çamaşır makinenizin içini temiz tutun. Kazan Temizliği, kokulara neden olan kalıntıları * %99,9 oranında yok eder. Suda bekletme, titreşim ve yüksek hızlı sıkma fonksiyonlarını bir arada kullanılmasıyla sert veya masraflı deterjanlar kullanmanıza gerek kalmaz. Ve temizlik** gerektiğinde sizi otomatik olarak bilgilendirir.
* Çamaşır makinesinin içindeki bakterileri %99,9 oranında yok eder. Kazan Temizliği programının Intertek tarafından gerçekleştirilen testine dayanır.
** Her 40 yıkamada bir bildirimde bulunur.
Kalıntıları tamamen temizler
STAYCLEAN ÇEKMECESİ
Deterjan israfına son verir ve sizi zahmetli deterjan çekmecesi temizleme görevinden kurtarır. StayClean Çekmecesi, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde kalıntı bırakmadan çekmecedeki tüm deterjanın akmasını sağlar. Böylece, göze hoş görünmeyen sabun artıkları azalır ve tepsiniz daha temiz ve daha hijyenik görünür.

Teknik Özellikler
Ses Seviyesi(dBA) 72
Çocuk Kilidi Var
Enerji Sınıfı D(Yeni Enerji Sınıfı)
Yıkama Erteleme  Var
Sıkma Devri  1200
Genişlik 60 CM
Yükseklik 85 CM
Derinlik 55 CM
Yıkama Kapasitesi  8 KG
Ağırlık 65 KG
Kullanım Şekli  Solo
Renk Beyaz
Hızlı Yıkama  Var
Boyut   Y85 x G60 x D55 CM
Marka   Samsung

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu8806092115613
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar
8806092115613

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.